Deli Life spojuje naše dvě velké vášně...

Jídlo je naší první láskou. A tou druhou je zdravý životní styl.

realizovaných cateringů

odškolených kurzů

spokojených klientů

let jsme tu pro vás

To jsme my. Deli Life

Rádi testujeme různá jídla, zaměňujeme suroviny a vymýšlíme nové a zdravější recepty. Milujeme cestování a inspirujeme se cizími kuchyněmi, zkoušíme exotické ingredience a zkoumáme nové trendy v gastronomii.

Baví nás experimentovat, kombinovat a hrát si s chutěmi, barvami a tvary. Jídlo lidi spojuje. Každá akce má své téma, styl i atmosféru a pokud má vše ladit, tak jídlo do ní musí dokonale zapadnout a hosty nadchnout.

Klienty inspirujeme ke kvalitnímu jídlu. Ukazujeme, že zdravé jídlo nejen skvěle chutná, ale navíc dodává i více energie zlepšuj kondici. Naše cateringy jsme proto postupně obohatili i o kurzy vaření a semináře na témata z oblasti zdravé životosprávy a wellbeingu.

Náš tým

Karolína Risser

Karolína Risser

CEO, ochod a marketing

Můj příběh

Studovala jsem ve Francii, odkud jsem si do Čech přivezla lásku k dobrému jídlu a manžela. Společně rádi zkoušíme nové recepty a hostíme naše přátele.

V Praze jsem začala pracovat jako projektová manažerka a konsultantka v nadnárodních korporacích a hodně času trávila ve velkých administrativních budovách. Po celou dobu jsem tam však postrádala možnost dobře se najíst.

Po narození dcerky jsem se začala ještě více věnovat svému velkému koníčku – vaření. Mou velkou vášní se stala kvalitní zdravá strava a nové trendy v gastronomii.

Absolvovala jsem řadu odborných kurzů a získala certifikaci jako výživová poradkyně. Založila jsem firmu Deli Life, která nabízí kvalitní jídlo a poradenství pro zdravý životní styl.

Mým posláním je pomáhat lidem pomocí pestré a vyvážené stravy zlepšit zdraví a kondici, posílit imunitu, odbourat únavu a získat pozitivní energii.

Pracuji i jako koučka a ráda pomáhám lidem objevovat jejich vlastní cestu pro zdravý a šťavnatý život. Vše máme ve svých rukou a dokážeme všechno, co chceme!

Odborné kurzy

Akreditovaný kurz Výživové poradenství

Food Academy

Chef starter a různé kurzy vaření

Science of Wellbeing – Yale University (USA)

Akteditovaný kurz Mindfulness

Ivana Draxlerová

Ivana Draxlerová

akce, provoz, kvalita

Můj příběh

Jsem žena – akční typ. Ráda žiji naplno a mám spoustu aktivit. Z toho vyplývá i to, že bych měla být efektivní a praktická, abych všechno zvládala. I k tomu mi pomáhá kvalitní jídlo, které mi energii dodává, ne ubírá.

Vždy, když to jde, vyhledávám příležitosti k poznávání nových lidí, míst a získávání nových zkušeností.

Cizí země, například, nejraději poznávám skrze jejich domácí kuchyni. V zahraničí si nikdy v restauraci nedávám ověřené menu. Ráda si nechám doporučit tamní specialitu kuchaře. A tak poznávání jiných krajů u mě spočívá hlavně v návštěvě místních restaurací, kavárniček a hospůdek.

Miluji, když je jídlo připravené z čerstvých surovin a hlavně s láskou.

Já sama v kuchyni ráda experimentuji a zkouším nové recepty. Miluji kombinovat různé chutě a vůně a protože jsem společenský člověk, nejraději si jídlo vychutnávám s přáteli, či rodinou.

Posledních pár let si mnohem víc než dříve uvědomuji, že opravdu platí: „Jsme to, co jíme“. S tím, jak jsem se rozhodla převzít svůj život a zdraví plně do svých rukou, zdravé a kvalitní jídlo je pro mne jeden ze základních pilířů zdravého života.

Baví mě pomáhat tak krásnému projektu, jako je Deli life a být součástí vize „zdraví na talíři“. Jídlo lidi spojuje a pomáhá tvořit zdravé mezilidské vztahy. Jak všichni víme, dobré mezilidské vztahy jsou také základem našeho celkového zdraví a wellbeing. Spolupráce s Deli life mi tak dává ještě širší význam a rozměr. Není to jenom o jídle, i když je to právě o něm.

Odborné kurzy

Zažitkový víkendový seminář o raw stravě

Kurzy vaření od Chef starter

Výcvik Growth mindset

Tým zkušených lektorů, výživových poradců, nutričních koučů, kuchařů a hostesek.